POZOR - DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ:

 

Vážení přátelé,

 

 i přes to, že situace kolem Covid-19 se v České republice vyvíjí velmi uspokojivě, je dnes již jasné, že konání ISM 2020 nebude možné. Od 11.5.2020 je v ČR povoleno pořádat srazy do 100 osob a od 25.5.2020 dojde k úplnému uvolnění všech omezení. Možnost konání srazu nás tedy mine o pouhých 5 dní. Jsme tedy nuceni vám tímto oznámit zrušení letošního ročníku ISM.

 Vedení Simca klubu ČR aktuálně jedná o možnostech odložení mezinárodního srazu na rok 2021, případně 2022, to ale záleží na domluvě s dalšími zahraničními kluby.

 Všem, kteří již zaplatili rezervační poplatky na ISM 2020, budou finanční prostředky vráceny během první poloviny května a to v plné výši.

 Vzniklá situace nás velmi mrzí, ale bohužel nikdo z nás ji nemůže nijak ovlivnit.

 

S přáním pevného zdraví a vírou v brzký návrat k normálnímu životu,

 

Simca klub ČR

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

 

Vážení přátelé, příznivci skvělých vozů Simca, Talbot, Matra a dalších příbuzných značek,

 

International Simca Meeting 2006vítejte na stránkách vytvořených k příležitosti konání 15. International Simca Meeting, který pořádá Simca klub Česká Republika. Mnozí z nás máme ještě v živé paměti rok 2006, kdy se poprvé konal ISM v České Republice, o kterém se většina účastníků vyjádřila tak, že posunul kvalitu tohoto mezinárodního setkání na novou, dosud nevídanou úroveň. A to i přes to, že tehdy byl český Simca klub poměrně mladý a nezkušený. Uplynulo mnoho let, Simkaři z Čech se v hojném počtu pravidelně účastní jak mezinárodních srazů v zahraničí, tak národních srazů ve Francii. Doufáme, že se nám v roce 2020 podaří v této tradici pokračovat a připravit opět nezapomenutelnou událost pro všechny milovníky nesmrtelné značky Simca.

 

15. International Simca Meeting 2020 proběhne v termínu 20 – 24. 5. 2020 v kempu Sázavský Ostrov ve středočeském městě Sázava.

 

Co vás na tomto sraze čeká?International Simca Meeting 2006

  • expozice vozů všech typů od Simca 5 až po Talbot Tagora
  • burza náhradních dílů a propagačních materiálů Simca
  • soutěž Elegance v jednotlivých kategoriích
  • možnost profesionálního rozleštění laku přímo na místě
  • výlet na romantický zámek Konopiště
  • návštěva Retroauto muzea Strnadice
  • exkurze do věhlasného českého pivovaru Velké Popovice
  • možnost půjčení lodiček a projížďky po malebné řece Sázavě
  • mysleli jsme i na zábavu pro vaše děti, skákací hrad, dětské hřiště, trampolína a další…
  • plus nějaké to překvapení…

 

Kemp Sázavský Ostrov nabízí různé možnosti ubytování, od hotelu, přes mobilheimy až po klasické kempové ubytování. Dále je v okolí několik hotelů, se kterými byla předem domluvena spolupráce.

 

Registrační formulář


 

Srdečně se na vás těšíme – realizační team Simca klub ČR.
 

Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
x